tel. +48 606 320 441

Automatyzacja Marketingu - Budowanie Bazy Klientów

Zalety Automatyzacji Marketingu - Skuteczna Komunikacja z Klientami 

Czym jest automatyzacja marketingu i jakie wynikają z niej korzyści?

Automatyzacja marketingu wyręcza nas w pewnych długofalowych działaniach marketingowych związanych z pozyskaniem klientów, prowadzeniem z nimi komunikacji podnoszącej naszą pozycję, jako eksperta w swojej branży oraz powtarzalnej sprzedaży proponowanych przez nas produktów bądź usług. 

Na przykład za pomocą odpowiedniej aplikacji możemy wysyłać automatycznie maile do naszej listy potencjalnych klientów. Te aplikacje mogą również publikować w mediach społecznościowych i stronach. Praca na tych aplikacjach może nam zdecydowanie ułatwić kontakt z klientem, jeśli wiemy, jak mądrze z nich korzystać.

Jak korzystać z automatyzacji marketingu, aby nie zmarnować jego potencjału?

Najlepiej jest gdy za jego pomocą klienci z naszych list kontaktów otrzymują spersonalizowane, trafne i co najważniejsze wartościowe maile, które w konsekwencji skłaniają do zakupów u nas. Aby to osiągnąć, musismy mieć czas, bogatą wyobraźnię i umiejętności copywriterskie, dzięki którym zaangażujemy odbiorców i posegmentujemy odpowiednio do ich aktywności.  

 

Ważnym w tym procesie jest też stały dopływ nowych kontaktów do naszej bazy. To dzięki nowym klientom możemy myśleć o stałym rozwoju. A na tym przecież polega prowadzenie biznesu, prawda? 

I w tym miejscu wielu niedoświadczonych marketerów popełnia błąd, mianowicie kupują bazy mailingowe. Nigdy tego nie rób! Cała Twoja praca może okazać się stratą czasu, ponieważ kontakty kupione w ten sposób nie będą zainteresowane Twoim produktem, bądź okażą się nieaktualne.

Sztuką jest pozyskanie kontaktów samemu poprzez prowadzenie odpowiednich działań marketingowych spójnych z wyznaczoną strategią firmy. Wymaga to na pewno więcej czasu i wysiłku, zbudowania selektywnych lejków sprzedażowych, wdrożenia kampanii reklamowych w wyszukiwarkach i social media, ale nagroda będzie sowita i wynagrodzi nam włożony w tę pracę trud. Jeśli zależy Ci na końcowym efekcie, powinieneś skontaktować się z profesjonalistą, który przeprowadzi Cię przez cały ten proces.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w budowaniu baz klientów i automatycznych systemów sprzedaży przez Internet. Współpracujemy zarówno z małymi, jaki i dużymi przedsiębiorstwami.

Jeśli interesuje Cię zwiększenie bazy aktywnych klientów, zostaw poniżej swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą w najszybszym z możliwych terminów.


Agencja Adgoals specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach marketingu internetowego i pomoże Ci stworzyć skuteczną kampanię reklamową wraz z automatycznym systemem sprzedaży.  Skontaktuj się z nami teraz


This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.