Te 4 Rzeczy Sprawiły, że Potroiłem Ilość Zamówień

Zrozumienie tej zasady zajęło specom od zarabiania kilkanaście lat. Za chwilę i Ty ją poznasz, a dzięki temu zobaczysz, jak łatwo możesz potroić swoje zyski. Jesteś gotowy?

Przez całe lata ludzie prześcigali się w pomysłach na to, jak przyciągnąć do swojego biznesu więcej osób. To był ogromny błąd, który każdą firmę kosztował ogromne pieniądze. I wiesz co? Większość z nich do dziś próbuje w taki sposób wiązać koniec z końcem.

Na szczęście najlepsi z nich zauważyli, że zyski w 80 procentach pochodzą od stałych klientów. To lojalność sprawia, że pan Kowalski kupi u Ciebie za rok, że Nowakowski dokupi coś jeszcze dla żony i córki, a Jakubowski będzie zaopatrywał u Ciebie swoją firmę. Jeżeli okazałeś się godnym ich zaufania, to nie będą dalej szukać - u Ciebie zostawią swoje pieniądze. A jak myślisz: kogo będą polecać, gdy na przyjęciu ktoś zapyta ich, z kim warto pomówić o nowych zakupach? Zgadza się: Ciebie!

To, czego potrzebuje Twój biznes, aby rosnąć, nazywa się bazą lojalnych klientów. A najskuteczniejsza, najszybsza i najłatwiejsza w działaniu jest baza adresów e-mail.

Przygotowałem dla Ciebie krótką listę - wszystko, co musisz zrobić, aby stworzyć samonapędzający się biznes. To tylko 4 zasady, dzięki którym ja potroiłem swoje zyski.

 

Też chciałbyś? Link będzie aktywny jeszcze tylko 2 dni. Kliknij teraz i sprawdź.

 

Do takich działań należą:

  1. Optymalizacja stron i treści pod kątem wyszukiwarek. Musisz tworzyć na stronie treści, które czytelnicy będą chcieli przeczytać - treści, które będą dla nich wartościowe. Wartościowe, czyli rozwiązujące jakiś problem. Następnie zoptymalizuj je pod kątem wyszukiwarek używając odpowiednich słów kluczowych. Użyj ich w opisach grafik, filmów, tytułach i metadanych stron.
  2. Reklama Google Ads (dawniej AdWords). Jeśli chcesz szybko uzyskać dobre wyniki zainwestuj w płatną  reklamę w Google i sieci partnerskiej. Profesjonalnie prowadzona przyniesie Ci dużo nowych leadów, poza tym będziesz mieć pełna kontrolę nad wydatkami dzięki szybkiej reakcji na potrzeby rynku. 
  3. Reklama płatna Facebook ADS. Dzięki promowaniu swojej marki na Facebooku dotrzesz do szczegółowo określonej grupy docelowej odbiorców. Wzamian za wartościową treść, którą będziesz promował w reklamach, znaczna część osób poda Ci swojego maila i w ten sposób sprawnie będziesz budował bazę danych. Wykorzystaj też inne media społecznościowe. Promuj swoją ofertę na Facebooku, Twitterze lub YouTube. Jeśli masz stronę firmową na Facebooku, użyj przycisku z wezwaniem do działania u góry strony.  Jeśli zoptymalizujesz reklamy społecznościowe, będziesz generować ruch wysokiej jakości. 
  4. Wartościowy przekaz. Masz nowy ebook, przewodnik, wideo lub infografikę? Wykorzystaj je do pozyskiwania leadów. Udostępnij je w zamian za podanie adresu email. Pamiętaj też o perswazji - zadbaj o to, by treści były atrakcyjne i  zachęcaj czytelników do przeglądania kolejnych. 

Powyższe działania są niezbędne do budowania bazy mailingowej, z której będziesz mógł długo czerpać korzyści. Nie zastanawiaj się więc, tylko zrób to, co należy by zdecydowanie zwiększyć swoją sprzedaż.

Rozumiem, że możesz nie mieć czasu na podjęcie tych działań. Dlatego oferuję Ci pomoc w limitowanej ofercie dostępnej tylko przez 2 dni.

Jeśli Jeszcze Nie Masz Swojej Bazy Mailingowej - Skorzystaj Z Tej Oferty Już Dziś I Ciesz Się Nowymi Klientami!Sekret Sprzedaży Internetowej - Budowa Bazy Mailingowej 

Jak Pozyskać Emaile Przyszłych Klientów? Jakich Narzędzi Użyć? Jakie Działania Zastosować? Czytaj dalej, jeśli chcesz uzyskasz pomoc przy budowie własnej bazy klientów.

*Agencja Adgoals Polityka Prywatności *

Masz pytanie? Zadzwoń +48 606 320 441  e-mail: kontakt@adgoals.pl

Dlaczego Warto?

  • Pomoc w wyborze skutecznych narzędzi
  • Profesjonalna konfiguracja konta Google Ads (AdWords)
  • Pomoc w ustawieniach Autorespondera
  • Pomoc w założeniu menadżera reklam na Facebook'u
  • Pomoc w utworzeniu profesjonalnej reklamy na Facebook'u i Google Ads
  • cena 279 PLN - tylko przez cztery kolejne dni

Co musisz zrobić, aby otrzymać tą ofertę?

Kliknąć w Poniższy Przycisk PayPal i Dokonać Wpłaty 279 zł >> 

 


Agencja reklamowa Tagi: reklama, promocja marki, biznes, kampanie facebook ads, facebook, agencja marketingu cyfrowego, reklama na facebooku, reklama internetowa, fanpage, strona firmowa na facebooku, projekt fanpage, marketing internetowy, marketing online, posty na fanpage, prowadzenie fanpage

Copyright © 2009 – 2018 Agencja Adgoals - Marketing Internetowy | Polityka Prywatności

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.