tel. +48 606 320 441

Kampania Reklamowa PPC w Wyszukiwarce Google Bez Prowizji ?

AdWords - Ads 

Bezpłatna Obsługa Twojej Pierwszej Kampanii PPC Google Ads

Korzyści:

  • 0% prowizji za stworzenie od podstaw profesjonalnej kampanii PPC Google Ads (Adwords) i poprowadzenie jej przez pierwszy miesiąc naszej współpracy,

  • 100% satysfakcji z dobrze zainwestowanych pieniędzy w pozyskanie nowych klientów,

  • Zdobycie niezbędnej wiedzy na temat podstawowych zasadach prowadzenia kampanii PPC.

Jeśli Twoja firma chce tworzyć tanie i efektywne reklamy promujące markę, to jesteś w dobrym miejscu. Najlepszym rozwiązaniem są kampanie reklamowe typu PPC "płać za kliknięcie". System Google Adwords jest najpopularniejszym tego przykładem. Powieżając nam pracę na przeprowadzenie kampanii Adwords możesz zyskać same zalety:

  1. Po pierwsze - istnieją olbrzymie przesłanki  na to, że z nami Twoja reklama odniesie sukces i będzie generowała dochód na jakim Ci zależy.

  2. Po drugie - za przygotowanie kampanii reklamowej i pierwszy  miesiąc obsługi nic nie zapłacisz ;-)

Czy już jesteś przekonany, że warto to przetestować??? Chcesz mieć takie reklamy, jak poniżej? ... skuteczne i niespotykanie tanie?

Tak może wyglądać Twoja reklama mobilna:

 

 A tak na komputerach:

Co musisz zrobić, aby otrzymać tą ofertę?
Wypełnij poniższy formularz i wyślij go, jak najszybciej do nas. Masz na to ograniczony czas, dlatego Zrób to Teraz >> 
 

Kolejnym krokiem jest przygotowanie wytycznych dotyczących kampanii reklamowej, jak:

  • strona docelowa,

  • jakie produkty bądź usługi mają być reklamowane,

  • zasięg na którym działa Twoja firma,

  • budżet, jakim zasilisz konto Google Ads (AdWords) na promocyjną kampanię. 

Resztą zajmiemy się my - przygotujemy od podstaw Twoją pierwszą kampanię w wyszukiwarce Google.pl i poprowadzimy ją przez pierwszy miesiąc bezpłatnie tzn. bez prowizji za naszą pracę.

Pamiętaj, że czas na uruchomienie kampanii za 0% prowizji mamy do 30 dni od przyjęcia tego zgłoszenia.  Dlatego wymagane jest abyś przekazał nam wyżej wymienione wytyczne, jak najszybciej. Nie martw się, po wypełnieniu tego formularza, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów kampanii reklamowej PPC Google Ads.


Agencja Adgoals specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach marketingu internetowego i pomoże Ci stworzyć skuteczną reklamę PPC Google Adwords dla Twojej firmy.  Skontaktuj się z nami teraz.

 


This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.