Woda Deklastrowna - informacja zdrowia w wolnej wodzie dla Ciebie.

Wolna woda dr Marka Mokwińskiego

Możesz żyć zdrowiej dzięki wodzie!

Woda zdeklastrowana, która została przywrócona do pierwotnej struktury, wolnej od informacyjnego chaosu blokującego nasz prawidłowy rozwój oraz długoletnie, zdrowe i szczęśliwe życie, to woda przywracająca wszystkiemu co żyje pokój, miłość i harmonię zapisaną w Boskiej matrycy kreacji i otwierająca drogę do holistycznego uzdrowienia.

Czym jest wolna woda?

 

W miarę jak nasza świadomość wznosi się na wyższy poziom (dr Hawkins), zaczynamy odkrywać coraz więcej tajemnic naszej ludzkiej egzystencji. Odkrycie faktu, że woda ma pamięć (dr Masaru Emoto) uświadomiło nam niezwykle istotny fakt, że bierze ona czynny udział w transferze informacji w środowisku życia wszystkich organizmów żywych na ziemi. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że to informacja jest podstawą istnienia wszechrzeczy, to status wody w organizmach żywych urasta do miana boskości. I trudno się z tym nie zgodzić!.Warto tutaj zaznaczyć, że współczesna nauka, oparta na dogmatach i teoriach, niestety nie radzi sobie ze zrozumieniem nie tylko z fenomenu wody, ale z wieloma zagadnieniami życia na ziemi, gdzie występuje czynnik duchowy.

 

WOLNA WODA ...

to określenie wody, która wg dr Marka Mokwinskiego jest wolna od informacyjnego chaosu. Jak twierdzi autor, doszedł on do takiego wniosku prowadząc swoje paranaukowe doświadczenia z wodą. Fakt zapisywania i transmisji informacji przez wodę jest praktycznie udowodniony naukowo, tyle że nie przez wszystkich akceptowany. Jeśli rozpatrywać wodę jako nośnik informacji, to rozsądnym wydaje się określenie jej pojemności informacyjnej, czyli praktycznej możliwości zapisywania informacji w określonej ilości wody. To skojarzenie każe nam rozpatrywać wodę w kontekście pojemnika informacji, czyli czegoś porównywalnego do komputerowego dysku. Znający temat wody wiedzą, że te "pojemniki informacji" to nic innego jak konfiguracje molekuł wody nazywane klastrami. Niewątpliwie to ich układ determinuje pojemność informacyjną wody i z pewnością zależy ona tak od wielkości tych klastrów jak też ich konfiguracji przestrzennej. 
Reasumując, można się spodziewać, że konfiguracja molekuł wody w klastrach i samych klastrów, może być harmonijna lub chaotyczna i od tego zależą możliwości wody w kwestii zapisywania i transferu informacji. Wszystko to rozważania w wiekszości teoretyczne - jak zresztą większość naukowych opracowań w temacie struktury wody. Jej fenomen pozostaje ciągle poza zrozumieniem ludzkiego postrzegania, gdyż jest częściowo w świecie fizycznym i częściowo duchowym.

 

Już dziś zapisz się na naszą listę i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy!

 

 

Jeśli wyzwolisz się z narzuconych ograniczeń to zrozumiesz, że każdy człowiek bez wyjątku, może żyć zdrowiej dzięki wodzie!

Dr Mokwiński twierdzi, że jego proces uszlachetniania wody sprawia, iż chaotyczna konfiguracja klastrów zawierających niepotrzebne lub wręcz szkodliwe dla człowieka informacje, zostaje uporządkowana a woda odzyskuje swą pierwotną, opartą na Boskiej matrycy informacyjnej, strukturę molekularną.. Efektem jest otwarta droga dla swobodnego przepływu informacji od Ducha do mateii ożywionej i odwrotnie. Technologia stosowana przez niego do takiej deklastracji wody jest tajna i jak twierdzi autor, oparta na procesach zachodzących w biblijnej Arce Przymierza - czyżby Mojżesz przekazał swojemu ludowi tę tajemnicę?

Deklastracja wody to proces naturalny który samoistnie zachodzi w przyrodzie, jako że woda jest inteligentnym narzędziem kreacji życia i sama dba o swoją czystość informacyjną zgodnie z prawami przyrody. Czyli zawsze dąży do harmonii.

Skoro jak wiemy, życie powstało z wody i Ducha - gdzie woda jest narzędziem Stwórcy a Duch wykonawcą jego intencji - to wypada stwierdzić, że woda jest bezpośrednim łącznikiem żywego organizmu z Duchem, a przez niego ze Stwórcą. Ta łączność to zapewne nic innego jak przepływ subtelnej energii niosącej informacje niezbędne do kreacji, realizacji i terminacji życia. Porządkowanie środowiska dla przepływu tej energii ma więc duże znaczenie i każdy sposób jest tutaj jak najbardziej wskazany, bo od tego zależy jakość życia.

Woda niestety, jako medium informacyjne, jest także wykorzystywana do transferu informacji nie zawsze dla nas pozytywnych. Tak jest w pojęciu naszej gzystencjonalnej ewolucji odkąd doświadczyliśmy poznania dobra i zła - jako ludzkość jesteśmy manipulowani od zarania dziejów! W miarę wzrostu poziomu naszej świadomości, także manipulacja informacją egzystencji i rozwoju ludzkości jest coraz bardziej intensywna i przybiera coraz bardziej wyrafinowane formy. Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że dla pewnych środowisk kontrolujących nasze życie, jesteśmy zamknięci pod kloszem i bacznie obserwowani a stworzona przez "naszych kontrolerów" nauka jest głównym narzędziem manipulacji.

Nie mając fizycznej możliwości sprawdzenia, co tak naprawdę jest grane, wielu z nas (także z pomocą innych istot), wykorzystuje obecne w nas możliwości duchowe w celu wznoszenia się na wyższe poziomy świadomości, pomimo serwowanej nam dezinformacji - do czego właśnie jest wykorzystywana woda.

Aby nie zabrnąć w zaułek bez wyjścia i nie dotrzeć do kresu, gdzie totalna destrukcja i nowy początek będą jedynym wyjściem z sytuacji, otrzymujemy pomoc w postaci nowych sposobów oczyszczania wody z informacji degenerującej nas nie tylko duchowo ale i fizycznie, a może zwłaszcza fizycznie, bo to jest najbardziej widoczne i spektakularne w naszym życiu! To dlatego, że 95% ludzkości tkwi głęboko w materialnej rzeczywistości życia i zajęta jest jej przekształcaniem w celu udoskonalania swoich materialnych potrzeb.

Doprowadzenie wody do pierwotnej czystości informacyjnej, pozwalającej na powrót naszej ludzkiej egzystencji na drogę rozwoju zgodną z prawami natury, to nasz jedyny sposób, nie tylko na przetrwanie, ale przede wszystkim na odzyskanie dobrostanu do jakiego z intencji Stwórcy zostalismy wykreowani.

Woda zdeklastrowana, która została przywrócona do pierwotnej struktury, wolnej od informacyjnego chaosu blokującego nasz prawidłowy rozwój i długoletnie, zdrowe i szczęśliwe życie, to woda przywracająca wszystkiemu co żyje pokój, miłość i harmonię zapisaną w Boskiej matrycy kreacji i otwierająca drogę dla Ducha.

ILE KOSZTUJE WOLNA WODA?

5-litrowa butelka to koszt 150 zł

Kupując 30 litrów, płacisz za 5-litrową butelkę 120 zł.

 

Odbierz 10% Rabatu na Pierwsze Zakupy!

Wypełnij poniższy formularz:

PS: Nie lubisz spamu? My też nie! Dlatego zapewniamy, że twój adres mailowy jest w naszych rękach bezpieczny, a my będziemy wysyłać do Ciebie tylko takie wiadomości, dzięki którym zdobędziesz ciekawą wiedzę na temat zdrowia, ciała, umysłu i świadomości. 

 

Zobacz też:

Oczyszczanie, post i dieta z wolną wodą - Marek Mokwiński

 

Wolna woda daje możliwość przeprowadzenia wielowymiarowego postu, diety i oczyszczania ....30 l wolnej wody wystarcza na taki proces i warto go przeprowadzić przynajmniej raz w roku. 

Pijemy 6 do 10 szklanek wolnej wody dziennie i przez pierwsze 2 tygodnie stosujemy preparaty - jeden na odrobaczywienie, a drugi na oczyszczenie z wszelkich toksyn.

Dalej pijemy już tylko wolną wodę ...przy 20 litrze kolejne 5 l wolnej wody rozcieńczamy pięciokrotnie i kolejne 5 litrów wolnej wody rozcieńczamy sześciokrotnie.

Całość oczyszczania trwa od 25 do 40 dni. Koszt terapii to 1050 zł.

Preparaty na odrobaczywienie i na oczyszczenie są po 150 zł razem 300 zł. Wolna woda to koszt 720 zł za 6 butelek 5-litrowych plus koszt wysyłki 30 zł.

KAŻDA WODA ZDEKLASTROWANA, 
W MNIEJSZYM LUB WIĘKSZYM STOPNIU JEST WOLNĄ WODĄ

Copyright 2018 (c) Adgoals Jaroslaw Marshall
Wszelkie prawa zastrzeżone  - Polityka prywatności