Dziękujemy! Zapis poprawny. Do 10 min otrzymasz na podanego maila ważną wiadomość. W tym czasie zobacz poniższy film.

OEMy dr Marka Mokwińskiego

Możesz żyć zdrowiej!

OEMy Mlekowe (Stosowane wraz z Wolną Wodą) - tlenowe mikroorganizmy efektywne to koncentrat Probiotyczny. Wspomaga odporność, reguluje procesy trawienne, łagodzi przebieg zatruć pokarmowych. Poprawia stan skóry, włosów i sierści. Pomaga przy alergiach skórnych i pokarmowych. Zabezpiecza przed skutkami popromiennymi. Zawiera pożyteczne bakterie tlenowe, beztlenowe (Narine), grzyby, glony, pierwotniaki i okrzemki.

W najbliższych dniach otrzymasz na podanego maila wiele cennych informacji na temat zdrowego i świadomego życia. 

 

W miarę jak nasza świadomość wznosi się na wyższy poziom (dr Hawkins), zaczynamy odkrywać coraz więcej tajemnic naszej ludzkiej egzystencji. Odkrycie faktu, że woda ma pamięć (dr Masaru Emoto) uświadomiło nam niezwykle istotny fakt, że bierze ona czynny udział w transferze informacji w środowisku życia wszystkich organizmów żywych na ziemi. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że to informacja jest podstawą istnienia wszechrzeczy, to status wody w organizmach żywych urasta do miana boskości. I trudno się z tym nie zgodzić!.Warto tutaj zaznaczyć, że współczesna nauka, oparta na dogmatach i teoriach, niestety nie radzi sobie ze zrozumieniem nie tylko z fenomenu wody, ale z wieloma zagadnieniami życia na ziemi, gdzie występuje czynnik duchowy.

 

PS: Zapewniamy Cię, że twój adres mailowy jest w naszych rękach bezpieczny, a my będziemy wysyłać do Ciebie tylko takie wiadomości, dzięki którym zdobędziesz ciekawą wiedzę na temat zdrowia, ciała, umysłu i świadomości. 

 


Czym są OEMy Mlekowe?

To tlenowe mikroorganizmy efektywne, pożyteczne - koncentrat Probiotyczny:

Zawiera pożyteczne bakterie tlenowe, beztlenowe (Narine), grzyby, glony, pierwotniaki i okrzemki -  dr Marek Mokwiński

 

Elektywne mikroorganizmy tlenowe namnażane na wolnej wodzie - 60 gartunków z grup bakterii tlenowych i beztlenowych, glonów, okrzemków, grzybów i pierwotniaków, na wolnej wodzie...niezwykle skuteczne w przywracaniu równowagi w organizmie:

CENA

100 ml 30 zł

5 kg - 250 zł

10 kg - 400 zł

Wysyłka 30 zł

Okres przydatności do spożycia to 4 lata.

 

Copyright 2018 (c) Adgoals Jaroslaw Marshall
Wszelkie prawa zastrzeżone  - Polityka prywatności